Ota yhteyttä

Haluatko mukaan toimintaan? Tiedustele paikkaa joko sivun alareunassa olevan lomakkeen kautta tai ole suoraan yhteydessä lippukunnanjohtajaan.

Kokoontumispaikat eli kolot

Poltinahon seurakuntatalo, F-ovi (Matti Alangon katu 31, 13130 Hämeenlinna)

Yhdistys

Lippukunnanjohtaja (yhdistyksen puheenjohtaja):
Kati Lalli, p. 040-5847862, lpkj@liekkitytot.fi (uudet jäsenet)

Lippukunnanjohtajan apulainen ja pestijohtaja:
Ellen Helminen, p. 044-5259939, ellen.helminen@gmail.com

Ohjelmajohtaja:
Sini Mustakallio, p. 050-3043433, sini.mustakallio@gmail.com

Sihteerit:
Virpi Messman, p. 044-3081077, virpi.messman@gmail.com & Inka Kiuru, inka.kiuru@hotmail.com

Kuksa-vastaava:
Henna Heikkilä, p. 044-3456776, kuksa@liekkitytot.fi

Talous

Taloudenhoitaja:
Henna Heikkilä, p. 044-3456776, talous@liekkitytot.fi

Yhdistyksen tilinumero:
Etelä-Hämeen Osuuspankki IBAN FI08 5680 0020 2419 94

Laskutusosoite:
laskut@liekkitytot.fi TAI Partiolippukunta Liekkitytöt ry c/o Henna Heikkilä, Lahdensivuntie 33 as. 17, 13100 HÄMEENLINNA

Kalusto

Kalustovastaavat:
Terhi Leppikangas (terhi.leppikangas@gmail.com), Petri Leppikangas & Reetta Laaksonen (reetta.laaksonen@gmail.com)

Ota yhteyttä Terhiin tai Reettaan, mikäli haluat lainata Liekkityttöjen varusteita.

Seurakunta

Partiotyöntekijä eli Seppo:
Maria ”Malla” Lehtovaara, p. 040-8049374, maria.lehtovaara@evl.fi


Ota yhteyttä